TRUMPIT – SINU ISIKLIK TRUMP IT KÜSIMUSTES

Oleme Apple’i ametlik koostööpartner, kellele on usaldatud Apple toodete müük, hooldus ja garantiiremont.

Meil teenindavad kliente mitte tavalised müüjad, vaid IT-spetsialistid, kes oskavad iga toote peensusteni lahti selgitada ja sobiva toote leida või lahenduse komplekteerida.

Pakume väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele arvutialast tervikteenust:

  • Apple arvutite regulaarne haldus ja korrashoid
  • Konsultatsioon sobivate seadmete ja tarkvara leidmiseks
  • Apple varunduslahendused
  • Apple turvalahendused
  • Apple pilveserver ja grupitöö ettevõtjatele.
  • Apple seadmete rent

Trumpit on ideaalne lahendus juhul, kui ettevõttes puudub IT-spetsialist, ent vajatakse siiski kedagi, kelle poole saaks igal ajal arvutimuredega pöörduda ning kes võtaks enda peale vastutuse firma arvutipargi hooldamise ning arendamise eest.

Meie jaoks ei ole olemas rumalaid küsimusi. Oskame arvutitest, programmidest, seadmetest ja muust rääkida nii, et ka tehnikakauge inimene saab aru. Oma tööd tehes ei kõrvalda me vaid kerkinud probleeme, vaid leiame tõrke algpõhjused ning anname nõu, kuidas tulevikus sama probleemi vältida.

Kõigil Trumpiti spetsialistidel on erialased sertifikaadid ja nad on läbinud vajalikud täiendkoolitused. Saame lubada, et lahendame sinu arvutiga seotud probleemi kahe tunni jooksul! Kaughaldusega saame lahendada suurema osa muresid, sõltumata kliendi asukohast; kohapealne teenindus on tagatud Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis, Rakveres ja Kuressaares ning nende lähiümbruses.

Oleme Eesti turul tegutsenud 10 aastat ning omame häid kogemusi nii riist- kui ka tarkavara haldamisel ja arendamisel. Meie klientideks on eraisikud, väikese ja keskmise suurusega ettevõtted, kes vajavad oma tööpargile riist- ja/või tarkvaralisi terviklahendusi ning nende regulaarset haldust ja korrashoidu. Trumpit pakub nii ühekordseid lahendusi kui ka igakuiseid teenuseid. Ideaalne lahendus, kui Sinu ettevõttes puudub vastav spetsialist, kuid vajad IT-küsimustes asjatundja abi või nõu. Võta meiega julgesti ühendust, oleme hea meelega Sinu ettevõttele IT-partneriks ja võtame täieliku vastutuse arvutite laitmatu töökorra eest. Kõik Trumpiti spetsialistid omavad erialaseid sertifikaate ja on läbinud täiendkoolitusi. Meie kogemused lubavad anda konkreetse lubaduse – lahendame sinu arvutiga seotud probleemi kahe tunni jooksul!

 

Edukas eesti Ettevõte Krediidireiting AAEdukas eesti Ettevõte Krediidireiting A Edukas eesti Ettevõte Krediidireiting AA