Apple’i arvutid, monitorid, telefonid ja tarvikud on töökindlad, ilusa disainiga, peensusteni läbi mõeldud ja mis peamine – neid on lihtne kasutada. Kui hindad kõrgelt kvaliteeti ja mugavust, siis on Apple’i tooted just sulle.

Millised Apple’i tooted on Trumpitis müügil?

  • Apple sülearvutid (MacBook, MacBook Air, MacBook Pro)
  • Apple tahvelarvutid
  • Apple meediamängijad
  • Lisaseadmed ja tarvikud (hiired, puuteplaadid, klaviatuurid jm)
  • Rakendustarkvara (kontoritarkvara ja rakendused, viirusetõrje jm)

Apple’i toodete seadistamine, kasutuselevõtt ja koolitused

Personaalarvutilt (PC) või Androidi, Windowsi operatsioonisüsteemiga seadmetelt Apple’i toodetele üleminek võib võtta natukene aega ja harjumist. Kui tunned, et seejuures kuluks ära kogenud spetsialisti abi ja nõuanded, siis saame sind selles aidata. Seadistame sinu uue või juba kasutusel oleva Apple’i toote, kopeerime vajadusel andmed Apple’i seadmesse ning viime läbi ka Mac sülearvuti koolitusi ja nõustamisi.

Hooldustööd ja garantii

Hooldame ja remondime Mac arvuteid ja muid Apple’i tooteid. Trumpitist ostetud seadmetele pakume ka garantiiremonti.

Miks tellida Trumpitist?

Kõik meie töötajad omavad erialaseid sertifikaate ning kasutavad ise Apple’i tooteid juba aastast 2009. Oleme väikeettevõte ja nii on kõik meie müügiinimesed ja teenindajad ka ise spetsialistid ning hooldajad – suuremates poekettides kohtab seda harva. Seejuures oskame seadmetest, programmidest ja lisatarvikutest peensusteni rääkida ka nii, et tehnikakauge inimene aru saaks. Samuti on suuremaid koguseid tellides võimalik soodustust saada.

Võta ühendust või tutvu laia tootevalikuga e-poes.